AWERS I REWERS KRAMARSKIEJ W RAWICZU

dodane: 2017-04-11 18:47:20 ostatnia zmiana: 2017-04-28 05:43:45

Cykl koncertów (co tydzień jeden), w nietypowej przestrzeni opuszczonej kamienicy miasta Rawicz (niegdyś siedziba kultowej restauracji "Staromiejska"), skierowany do szerokiego grona zarówno mieszkańców Rawicza, jak również przyjezdnych. Projekt jest nastawiony na promowanie trendów panujących we współczesnej muzyce oraz na wyrównywaniu szans społecznych w dostępie do kultury. Sprawdzona formuła tego typu działań w tej konkretnej przestrzeni (w ramach Ogólnopolskiego Przeglądu Sztuki Współczesnej FORMA), na balkonie będącym swego rodzaju "awersem" kamienicy, od strony ścisłego centrum oraz w podwórzu (rewersie) owej kamienicy, to szansa na kontynuowanie rozpoczętego przez nas procesu promowania unikatowych i nowatorskich zjawisk muzycznych w zaskakującej, łatwo dostępnej przestrzeni publicznej. To możliwość do kontaktu, z bezkompromisową twórczością polskich artystów, zarówno młodego, jak i starszego pokolenia.

Z przyjemnością informujemy, że projekt AWERS I REWERS UL. KRAMARSKIEJ przygotowany przez Dom Kultury w Rawiczu, w ramach programu LECHSTARTER, zakwalifikował się do etapu finałowego głosowania. Wybrany przez Jury z blisko 300 nadesłanych, trafił do czołówki 45 projektów z całej Polski, które walczą o głosy. Do zdobycia jest 100 tys. zł. na realizację cyklu dziesięciu koncertów, w nietypowej przestrzeni jaką jest opuszczona kamienica, w centrum Rawicza. Awers, to elewacja duży balkon od strony rynku. Rewers, to klimatyczne podwórze od ul. Kramarskiej.

Każdego dnia (do 8 maja godz.14.00) można oddać jeden głos dziennie, na projekt AWERS I REWERS UL. KRAMARSKIEJ . Zapraszamy do działania. Pamiętajcie że powodzenie tej inicjatywy zależy od WAS!!!
 
Dodaj komentarz
nick
e-mail
treść
 
Blogi
Designed by: http://www.ourecohouse.info/
x